Haapsalu Kuursaal

Oh, seda vaadet.
Kui soovid lõõgastuda ning nautida imelist vaadet Haapsalu lahele, siis võta samm Kuursaali poole. Nende menüü on väga rikkalik ning toidu kõrvale on võimalik valida mitmekesisest nimistust käsitööõllesid ja siidreid Eesti väiketootjatel. Lõõgastav pealelõunane või päikeseloojangu saatel õhtu pakub hellitust nii kehale kui ka meelele. Puitpitsiline hoone pakub lisaks ka väga head kontsertelamust.

Vaata lisaks

Dietrich

Väike, pika ajalooga, Skandinaavia stiilis kohvik on võitnud oma toitude eest ridamisi auhindu. Rääkimata Haapsalu südametest. Lisaks roogadele peame hoiatama, et neil pakutakse ka maitsvaid kooke. Lausa raske on lahkuda ilma vähemalt ühte maitsmata.

Vaata lisaks

Müüriääre kohvik

Omanäoline interjöör tekitab kohvikusse astudes sees tunde justkui oleks tegemist äratundmisrõõmuga. Ukse peale tulevad tervitades vastu kaneeli, kohvi ning värskete küpsetiste lõhn. Müüriääre on sümbioos soojast atmosfäärist ning imeheast toidust. Lisaks ootab seal kindlasti igaühte ees otsustusvõimetus magustoitu valida - iga tükk kooki on lihtsalt võrratu kogemus.

Vaata lisaks

Kärme Küülik

Ühte lausesse panduna on tegemist tükikese Itaalia temperamendiga Haapsalu vanalinnas. Nad kirjeldavad endit järgnevalt:”Meie lihakäntsakad saavad grillitud lahtisel tulel ja meie jäneseliha valmib suurima lugupidamisega pikk-kõrva hõrgu maitse vastu. Meie pitsad saavad oma pruunid servad spetsiaalselt itaaliast toodud puuküttega pitsaahjus ja päris oma pastamasinas valminud pasta teeb poest ostetud makaronile silmad ette. Meie veinikelder on täis maitsvate roogadega hästi sobituvaid bukette ja õlu on alati külm”.

Vaata lisaks