Dietrich

Väikesel Skandinaavia stiilis kohvikul on pikka ajalugu ning nad on võitnud oma maitsva toiduga ka ridamisi auhindu. Rääkimata Haapsalu südametest. Lisaks roogadele peame hoiatama, et neil pakutakse ka maitsvaid kooke. Lausa raske on lahkuda ilma vähemalt ühte maitsmata.

Krahw

Hubane Krahw asub Haapsalu Piiskopilinnuse kõrval. Vaatega Krahviaiale saab nautida lõõgastavad atmosfääri ning häid toite. Serveerimisest on näha, et mitte miski pole juhuslik ning iga detail on Teie taldrikul hoolikalt planeeritud. Kes on Haapsalus nädalavahetusel ja soovib tantsida, siis soovitame nende verandat külastada.

Müüriääre kohvik

Omanäoline interjöör tekitab kohvikusse astudes sees tunde justkui oleks tegemist äratundmisrõõmuga. Ukse peale tulevad tervitades vastu kaneeli, kohvi ning värskete küpsetiste lõhn. Müüriääre on sümbioos soojast atmosfäärist ning imeheast toidust. Lisaks ootab seal kindlasti igaühte ees otsustusvõimetus magustoitu valida - iga tükk kooki on lihtsalt võrratu kogemus.

Kärme Küülik

Ühte lausesse panduna on tegemist tükikese Itaalia temperamendiga Haapsalu vanalinnas. Nad kirjeldavad endit järgnevalt:”Meie lihakäntsakad saavad grillitud lahtisel tulel ja meie jäneseliha valmib suurima lugupidamisega pikk-kõrva hõrgu maitse vastu. Meie pitsad saavad oma pruunid servad spetsiaalselt itaaliast toodud puuküttega pitsaahjus ja päris oma pastamasinas valminud pasta teeb poest ostetud makaronile silmad ette. Meie veinikelder on täis maitsvate roogadega hästi sobituvaid bukette ja õlu on alati külm.”