Hiiumaa

Hiiumaad tuntakse majakate, rikkumata looduse, Ristimäe, kohalike huumorimeele ja Euroopa pikima jäätee järgi - 24–27 km pikkust rada Rohuküla ja Hiiumaa vahel.
Hiiumaa sobib ideaalselt matkamiseks, avastamiseks purjeretkel või lihtsalt rahulikuks puhkuseks. Ristnas asub Eesti suurimate lainetega surfipaik ning Kassari on üle Eesti tuntud oma imeilusa looduse poolest.
Hiiumaa on enim tuntud Eesti kuulsamate majakate poolest. Neist Kõpu on üks maailma kolmest vanimast katkematult töötanud majakast, Ristna ja Tahkuna tuletorn aga projekteeritud maailmakuulsa inseneri Gustave Eiffeli enese büroos.

Saaremaa ja Muhu

Vanad palgist talud, kalurikülad, tuulikud ja loodus on miski, mille sisse soovib igaüks ära eksida. Kadakad ja nende imeliselt lõhnavast puidust suveniirid, Muhu mustrilised kangad ning keraamika. Avasta Kuressaare vanalinn ja linnus, Eesti folkloor, imelised rannad kui ka spa mõnud.

Saaremaa vajab külastamiseks vähemalt kahte päeva.

Tallinn

Tallinna linnaosad on väga mitmekesised ning pakuvad erinevaid elamusi. Näiteks Telliskivi Loomelinnak (hellitavalt kutsutakse ka kui Hipsterite paradiis) pakub unikaalseid disaini, sisekujunduse, looduslike toodete poode kui ka kohvikuid ja restorane.

Külasta Kadriorgu ning Kadrioru parki, mis on Eesti kõige kaunim linnas asuv park, pakkudes ilusaid jalutuskäike detailideni viimistletud lilleaedade, purskkaevude ja tiikide vahel. Pargis asub barokkstiilis Kadrioru Loss, mille lasi 18. sajandi alguspoolel rajada Vene tsaar Peeter I oma suveresidentsiks. Pargi kujunduses on näha elemente 18, 19 ja 20 sajandist.

UNESCO nimistusse kuuluv keskaegne ja väga hästi säilinud vanalinn on Tallinna sattudes lausa kohustuslik külastus.Tegemist on ühe kauneima linnaosaga, mis paistab pärinevat justkui muinasjuturaamatust- erinevad kirikud, munakividest teed, autentsed keskaegse menüü ja interjööriga restoranid, kohvikuid, terrassid ja imelised fassaadid.

Olenevalt külastaja soovidest võib veeta Tallinnas mitu päeva, kuid piisab ka ühest päevast, et kombineerida omale piisav hulk tegevusi pealinna kogemiseks.

Vormsi

Väike saar Vormsi on ideaalne päevareis, et nautida vaikust ja rahu. Legendi järgi sai saar nime viikingilt Orm ja tõlkes tähendab see Madu. Saare muudavad huvitavaks rootsi keelsed kohanimed, mis pärinevad ajast, mil saar oli koduks Rannarootslastele. 1934 aastal elas saarel 2394 rootslast ning ainult 122 eestlast. 1943 aastal lahkusid sõja tõttu mitmed kodumaale. Saare kaubamärgiks võib pidada Püha Olavi kirikut. Kiriku surnuaias asub maailma kõige suurem rõngasristide kogum - kokku üle 300 risti.