Matsalu loodusfilmide festival (MAFF)

september

Mitu päeva kestval festivalil on väga oluline koht Eesti kultuuriruumis. Festival on pühendatud loodusele, looduse ja inimese suhetele. Lisaks filmidele ja ettekannetele on traditsiooniliselt festivali osaks ka mitmed loodusfotonäitused.

Nostalgiapäevad

august-september

Hetkeks võid tunda nagu oleksid sattunud ajamasinaase ja maandunud lähiajalukku paarkümmend aastat tagasi. Nostalgiapäevadel jagub eri ettevõtmisi üle terve linna: endisaegsete sõidukite paraad ja väljanäitus, vigursõidud ja võiduajamised, laat ja täika, erinevad etendused, kontserdid, filmiprogrammid ja temaatilised puhkeõhtud üle terve linna. Otsi välja Marati dress, lokirullid, kittel, löö Volga läikima ja anna gaasi!

Tänavatoidufestival Maitsete Promenaad

august

Gurmaanid, kogunege!
Selleks päevaks muutub terve Karja tänav maitsete promenaadiks.
Tänavatoidufestival algab keskpäeval ja kestab südaööni. Selleks päevaks muutub kogu vanalinn maitsete promenaadiks. Kohal on üle viiekümne erineva toidupakkuja.

Pitsipäev

august

Pitsipäev austab kultuuripärandit ja on erinevate pitside kohtumispaigaks, mis ühendab endas töötoad, ühiskudumise ning materjalide ja käsitöövahendite müügi. Külalisi on oodata igal aastal mitmest erinevast riigist. Tule tutvu Haapsalu salliga, mis on olnud ajalooliselt ühiskonna koorikihi ihaldusväärset aksessuaar ning nimetatud ka kui ka kui pitsiliseks imeks, sest see peab olema nii peen, et mahub läbi sõrmuse.