Margate

Margate majutus asub vaiksel kõrvaltänaval Haapsalu südames. Jalutuskäigu kaugusele jäävad vanalinn, männimets, kuursaal koos promenaadiga ning peatänav, mis on täidetud ahvatlevate kohvikutega. Valgusküllane eramaja pakub kõike, mis on mõnusaks äraolemiseks vajalik – täielikult varustatud kööginurk, elutuba nurgadiivaniga, kuhu ennast soovi korral kerra tõmmata ning õdus magamistuba laia voodiga. Vajadusel saab elutoas asetsevatest mugavatest diivanitest teha neli lisakohta magamiseks.

Mugavused

Margate majutus asub südalinnas, lähedal asetsevad vanalinn, promenaad ja mets. Tasuta parkimisvõimalus vastavalt soovile kas tänavale või sisehoovi. Lisaks on majutuses olemas konditsioneer, piiramatu wi-fi, köök kõikide lisatarvikutega, pesumasin, nõudepesumasin, eraldi asetsevad WC ja vannituba, külmutuskapp sügavkülmikuga, kaabel-tv, aed välimööbli ja grillimisvõimalusega.

Suur elutuba


Luksuslik magamistuba


Kõige vajalikuga varustatud köök


Vannituba


Aed

Margate majutusega saad ennast mõnusalt tunda ka õues, sest meil on avar aed välimööbli ja kõikide grillimistarvikutega.Inspireeri ennast meeli kosutava puhkusega Haapsalus.

Broneerige

Vastame teile esimesel võimalusel